- Yat Sahibi Olmak Hayal Değil -

Bir çok insana sıfır bir yat sahibi olmak hayal gibi gelebilir. Yılda 8 haftaya kadar yatınızda tatil yapma imkanıyla, kalan zamanlarda kiraya vererek teknenizi finanse etmek ve bugün sıfır maliyetle bir yat satın almak yatırım programlarımızla çok kolay.

Yatınızla dünya sularını keşfedip, hayalinizi yaşarken; size garantili gelir sunan ownership avantajları ile kullanmadığınız zamanları değerlendirebilir ve kiraya verebilirsiniz. Sigorta, bakım, marina ve işletme gibi bir çok maliyete katlanmadan maviliklerin sonsuzluğunu özgürce hiç bir masrafı düşünmeden çıkarabilirsiniz.

Sıfır yat programımızın avantajlı ve garantili gelir komisyon oranlarıyla 6 yıl boyunca hiçbir masrafa katlanmak zorunda kalmadan, bugün %50 ödeme yaparak 6 yıl sonunda yatınızın %100’üne sahip olabilirsiniz. Alternatif olarak, değer kaybetmeyen yatınızı 6 yıl sonra satabilir ve program dahilinde daha büyük bir yatla deiğiştirebilirsiniz.

Deniz tutkunu olanlar için mükemmel bir fırsat olan ownership programımız Türkiye’de bir ilk!

Bugün avantajlı oranlarla bir yat sahibi olun, yatırım yaparken sıfır yat sahibi olmanın keyfini yaşayın!

Sıfır Yat Programında Neler Var?

       SIFIR YAT
    6 YIL FİLO’DA                 KALMA 
 YILDA 8 HAFTAYA   KADAR KULLANIM
     SIFIR MALİYET
    %8.5’A KADAR         GARANTİLİ GELİR
    BELLAMILES İLE         AYRICALIKLI TATİL

Program Hakkında Detaylı Bilgi

          Sıfır yat programı satın alınacak yalnızca sıfır ürünler için geçerlidir. Yelkenli veya katamaran seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

          Program 6 yıl boyunca filomuzda kalmanızı garanti eder ve bu süre sonunda dilerseniz programda kalarak yatınızı büyütebilirsiniz.

          Yatınızın program süresince tüm bakım, teknik, sigorta, personel, marina ve işletme gibi maliyetleri ile uğraşmayı unutun. Ekibimiz sizin yerinize tüm işlemlerinizi ücretsiz olarak halleder.

          Teknenin marka model ve kabin sayısına göre veya işletileceği konuma bağlı olarak farklı komisyon oranları ile size maksimum %8,5 olmak üzere yıllık düzenli oranda bir getiri sağlar. Detaylı getiri tablosu aşağıda yer almaktadır.

          Bellamiles Tatil Programı kapsamında belirlenen puanlarınızı ister 6 yıla bölerek ister aynı yıl içerisinde kullanabilir ve istediğiniz destinasyonda ki, istediğiniz boyutta ki yatı yılda maksimum 8 haftaya kadar kullanarak, eşsiz bir mavi yolculuk macerasına atılabilirsiniz.

          Tatilinizi her yıl aynı teknede geçirmek zorunda değilsiniz. Programa üye olan tekne sahiplerimize sunduğumuz profesyonel ve ücretsiz konsiyerj hizmeti ile ister 2 kabinli bir Yelkenli ile Türkiye’de ister lüks 4 kabinli bir katamaran ile Dalmaçya kıyılarında, ister sürate doyamayacağınız  3 kabinli bir motoryatla Adriyatik sahillerinde tatilinizi yapabilirsiniz.

 

      

  Getiri Tablosu                                     Türkiye                        Hırvatistan

30-40 ft katamaran                                  %6                                   %8

40-50 ft katamaran                                 %6.2                                %8.2

50-60 ft katamaran                                 %6.5                               %8.5

30-40 ft yelkenli                                       %6                                   %8

40-50 ft yelkenli                                         %6.2                                %8.2

50-60 ft yelkenli                                        %6.5                               %8.5

Nereden Başlayacağız?

1-  Programımızda yer almak için öncelikle bütçenize uygun olan sıfır yatlarımızı size sunacağız ve sizin için en avantajlı yata birlikte karar vereceğiz

 2- Yatınızı Hırvatistan veya Türkiye’de işletme seçenekleri arasından size en uygun olanını seçeceğiz. Bölgemize karar vereceğiz.

3- Sözleşmelerimizi hazırlayacak ve yat bedelinin %50’si olan ön ödeme tutarının tahsilatını gerçekleştireceğiz.

 Ve Tebrikler, artık bir ownership sıfır yat programı üyesisiniz.  

Programın Avantajları Nelerdir?

Teknik Destek

Reklam -Tanıtım

Yat İşletme

Düzenli Gelir

Esneklik - Risksiz

Tatil Planlaması

Programımıza dahil olduğunuz anda, teknenizin gereken bakımları yapılarak ve varsa eksik ekipmanları tamamlanarak kiralamaya uygun standartlara getirilmesi için teknik ekibimiz hızlı bir şekilde çalışacaktır.

Charter departmanımız tarafından profesyonel fotoğraf ve drone çekimleri yapılarak en kısa sürede portföyümüzde yerinizi alacaksınız. Web sitemiz ve diğer tüm pazarlama kanallarımızda hızlıca yerinizi almanız için çalışacağız.

Tüm işletme maliyetleri ve personel giderleri tarafımızca karşılanacaktır. Bareboat veya Skipper kiralama seçenekleri içinden yatınıza uygun olanı belirleyecek, personel alımlarını yapacak ve işletilmesi için gerekli tüm operasyonu sizin adınıza ücretsiz olarak yürüteceğiz.

Her yıl kazandığınız komisyon yüzdesi, sözleşmede
belirtilen tarihlerde hesabınıza o yıl ki tatil rotanıza göre belirlenip yatırılacak. 
6 sezon boyunca sıfır maliyet ve %8,5’a kadar gelir garantisi ile tamamen risksiz bir yatırım yapın.

6 yılın sonunda sözleşme sona erdiğinde, isterseniz teknenizi bizden teslim alabilir veya değer kaybetmeden satışa çıkartarak profesyonel brokerage ekibimizin yardımıyla kendinize daha büyük bir yat alarak yeni bir programa geçebilirsiniz.

Bellamiles kapsamında tatil yapmak istediğiniz haftaları ilk yıl birlikte belirleyeceğiz. Kalan süreler için ise tekneniz kiraya verilmeye hazır olacak. Her yıl sözleşme tarihinde, o yılın tatil programını birlikte belirleyeceğiz.

Hangi Destinasyonlarda Hizmet Veriyoruz?