from 157.000,00€
Şimdi İletişime Geç

STBLY883 Bavaria Cruiser 34 2017

Tekne Tipi

Yelkenli

Marka

Bavaria

Kabin Sayısı

3 kabin

Bayrak

Italy

image_pdf

Engine: Volvo
Engine Power: 30 HP
Engine Hour: 1500

Staging and technical:
Anchor, Deck Shower, Courtesy Lights, Teak Cockpit, Shorepower connector, Electric Windlass, swimming ladder, Outboard Engine Bracket, cockpit table, Windex.

Domestic Facilities onboard:
12V Outlets, 220V Outlets, Holding Tank, Manual Toilet.

Safety equipment:
Safety equipment within 50 miles, Radar reflector, Liferaft.

Entertainment:
Speakers, AM/FM Radio.

Kitchen and appliances:
Galley, Burner, Oven.

Upholstery:
Bimini, Canopy, Cockpit Cushions.

Sails:
Furling Jib, Lazy Bag, Lazy Jack, Vang.

Genel Detaylar

  • "FİYATLARIMIZ TÜRKİYE TESLİM FİYATIDIR.
  • TRANSFER, REGİSTER, BAKIM VB. TÜM MASRAFLAR DAHİL OLARAK FİYAT VERİLMEKTEDİR.
  • YATIN DURUMU: Bella Yachting olarak satışta bulunan yatlarımız, düzenli olarak yapılan bakımlar ve özenli kullanılmaları sayesinde son derece iyi bir durumdadır. Tüm sistemleri ve ekipmanları düzgün çalışır durumdadır. Ayrıca, satışta bulunan tüm teknelerimiz Bella Yachting garantisi ile satışa sunulmaktadır. Teknik özelliklerine aşağıda yer alan ekipmanlar kısmından veya müşteri temsilcimizi arayarak ulaşabilirsiniz.
  • FİYAT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ: Fiyatlarımız, Türkiye teslim fiyatı olup, transfer, register, bakım vb. tüm masraflar dahil olarak verilmektedir. Yurt dışında bulunan teknelerimiz Türkiye teslim olarak organize edilmekte olup, fiyatlarımıza teknenin bulunduğu ülkeden çıkış, ihracat, transfer ve bayrak ve tescil işlemleri dahildir.
  • YATI GÖRME VE SATIN ALMA: Yatı görmeden önce ön kaparo tutarını ödeyerek yatınızı Türkiye'ye getirebilir, kalan ödemeyi yatınızı görerek Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra yapabilirsiniz. Yurt dışında bulunan yatlarımızı görüntülü arama ile gezebilir veya ilgili ülkeye bilet alarak birlikte yatı görme imkanına sahipsiniz. Türkiye içerisinde bulunan teknelerimizi ise, isterseniz görüntülü arama ile, isterseniz de bulunduğu limana gelerek gezebilir ve inceleyebilirsiniz.
  • YATIN TESLİMİ: Yunanistan'da olan teknelerimizin teslim süresi 6 hafta, diğer ülkelerdeki teknelerimizin teslim süresi 4 haftadır. Tüm teknelerimiz transfer öncesi ve sonrasında detaylı bakımdan geçmekte ve sizlere bakımları tamamlanmış halde teslim edilmektedir. Tüm teknelerimiz satıştan itibaren 3 ay boyunca garantimiz altında olup, ilk 3 ay teknede oluşabilecek arızalarda ücretsiz destek alabilirsiniz.
  • İADE: Son olarak, yatınızın Türkiye'ye transferi ardından, gördüğünüzde beğenmez ve iade etmek isterseniz koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. Bella Yachting olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve sizleri en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz.

Buzdolabı
Tam Donanımlı Mutfak

Bavaria

Hemen Teslim

3 Kabin

İtalya

Italy

30 HP

150 L

150 L
Satış Fiyatı 157.000,00€

Owner

Blog

Member Since 2023

Önerilen Tekneler